• Неодамнешно
  • -5 %
Модната Панк Црна Крстот Обрачот Обетки од Нерѓосувачки Челик Круг Обетки за Мажи Жени Пломба CZ Кристал Крстот Мали Huggie Earring

Модната Панк Црна Крстот Обрачот Обетки од Нерѓосувачки Челик Круг Обетки за Мажи Жени Пломба CZ Кристал Крстот Мали

DEN 228.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Модната Панк Црна Крстот Обрачот Обетки од Нерѓосувачки Челик со Бели Кристали Earring за Жени Мажи Најдобрите Панк Earring Накит
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Материјал Боја : Челик
Полски : Висок Полски Сјајни
Бар Големина : 1.2*10мм
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Можете да добиете 1 Пар(2 парчиња)
Модната Панк Црна Крстот Обрачот Обетки од Нерѓосувачки Челик Круг Обетки за Мажи Жени Пломба CZ Кристал Крстот Мали Huggie Earring

Други карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Обрачот Earring
Стил:
Панк
Бренд Име:
ZS
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Обликотшема:
Крстот
Големина (Должина * Ширина):
10мм*12mm

Најдобри понуди