• Неодамнешно
  • -14 %
Гроздобер Виси обетки со камен Капка Обетки за жените Цинк легура фитили обетки мода накит 2017 Нови Пристигнување

Гроздобер Виси обетки со камен Капка Обетки за жените Цинк легура фитили обетки мода накит 2017 Нови Пристигнување

DEN 235.00
DEN 273.60

Количина на стоки
Тековен

Материјали : Sehll Цвет Ахат Цинк Легура на Бакар монистра Должина : околу 7cm Тежина : 7.3 g Пол : Жените Натпревар : Забава, Повик.

Други карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
03220031

Најдобри понуди