• Неодамнешно
  • -45 %
YIKALAISI 2017 нова мода Природен Бисер накит 8-9mm Обетки За Жените 925 Фунта Сребрен Накит за жените канцеларија

YIKALAISI 2017 нова мода Природен Бисер накит 8-9mm Обетки За Жените 925 Фунта Сребрен Накит за жените канцеларија

DEN 384.00
DEN 698.40

Количина на стоки
Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовник
Ако цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Розова, Виолетова
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
Студ Обетки
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Канцеларија/кариера
Бренд Име:
YIKALAISI
Материјал:
природните слатководни бисер
бисер големина:
8-9mm
Метал:
925 sterling silver/циркони
N:
Ние само го продаде 100%природен бисер накит!!!
Главниот Камен Боја:
Бела/Розова/Виолетова/Црна

Најдобри понуди