• Неодамнешно
  • -15 %
HIBRIDE Мода Пенливи Европски Стил Pendientes Обетки Жените Накит Елегантен Свадба Капка Обетки Brincos Партија Подарок E-623

HIBRIDE Мода Пенливи Европски Стил Pendientes Обетки Жените Накит Елегантен Свадба Капка Обетки Brincos Партија Подарок

DEN 861.00
DEN 1012.32

Количина на стоки
Тековен


HIBRIDE Мода Пенливи Европски Стил Pendientes Обетки Жените Накит Елегантен Свадба Капка Обетки Brincos Партија Подарок E-623
Бренд : HIBRIDE
Предмет Тип : Жените се Откажат обетки
Главниот Камен : ААА Кубни Циркони
Друг Камен : Обична
Позлата : Бело Злато Боја
Meterial : Бакар/месинг
Прилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење Подарок
Подарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе
Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
Ова е Вистинска Слика

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
HIBRIDE
Број На Модел На:
E-623
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Камен:
Кубен Циркони
Пакет:
Opp вреќа/Velet Торбичка/Подарок Кутија
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Тип На Објект:
Капка Обетки

Најдобри понуди