• Неодамнешно
Bangrui Симпатична Нова Романтична Мала Златна Прекрасна Срце Облик C Обетки Жените Партија Девојка Подарок

Bangrui Симпатична Нова Романтична Мала Златна Прекрасна Срце Облик C Обетки Жените Партија Девојка Подарок

DEN 216.00

Количина на стоки
Тековен

Понекогаш Воздухопловната може да пропушти некои пакети, ние ќе рефундирање на цена и превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек. Меѓутоа, ние секогаш ќе ви даде заслуженото позитивни повратни информации дури и ние не може да се добие истиот. Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети. Ги задоволи Европскиот стандард 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Или замена на предметот за вас.Пакет : Opp кеси 5.Купувачот одговара за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци (ако е можно).Компанијата Alibaba Webesite : www. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки.Акции : Во парк точка 6. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 20-50 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.Материјал : Месинг 3.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе се справи со рефундирање во 3 работни дена кога ќе се добијат информации од вас.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се задоволни цело време, па искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.com Bangrui Симпатична Нова Романтична Мала Златна Прекрасна Срце Облик Студ Обетки Жените Партија Девојка Подарок Информации : Minmum цел>$1 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Bangrui
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
10021040
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Дувачкиот
боја:
24K Злато позлатен
обложено:
вакуум позлата
Гаранција:
Две Години Гаранција
Накит Тип:
Злато Прекрасна Срце Облик Студ Обетки Жените Партија Девојка Подарок
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди