• Неодамнешно
  • -25 %
Мода Ѕвезда петокрака од не ' Рѓосувачки Челик Dangle Обетки Жените Накит Сребрена Боја Големи Обетки Накит pendiente E612352

Мода Ѕвезда петокрака од не ' Рѓосувачки Челик Dangle Обетки Жените Накит Сребрена Боја Големи Обетки Накит pendiente

DEN 154.00
DEN 204.48

Количина на стоки
Тековен


2017 Мода Ѕвезда петокрака од не 'Рѓосувачки Челик Dangle Обетки Жените Накит Сребрена Боја Големи Обетки Накит pendiente Стил : 2017 Мода Ѕвезда петокрака од не' Рѓосувачки Челик Dangle Обетки Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Dangle Обетки Жените Накит Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : пријател /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски двата Мода на Жените Накит Сребрена Боја Големи Обетки за новодојдени Дизајн Мода Сребрена Боја Големи Обетки Накит pendiente

Други карактеристики

Бренд Име:
AFAWA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Ѕвезда
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E612352
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
As Show
Тежина:
15g
ОДГОВАРА ЗА:
Dangle Обетки Жени
боја:
Сребрена Боја Големи Обетки Накит
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Dangle Обетки
Обетки Тип:
Тренди Големи Не ' Рѓосувачки Челик Черепот Обетки
Метали Тип:
Петокрака Ѕвезда Нерѓосувачки Челик Dangle Обетки
Стил:
Сребрена Боја Големи Обетки Накит
Occassion:
Свадба / Матурска / Годишнината / Партија /Панк обетки
број:
E612352

Најдобри понуди