• Неодамнешно
  • -36 %
Клуб Фабрика Коњ Животински Облик 2017 Жените се Откажат Обетки Со ААА Црна Циркон Гранка Обетки Секс Накит Brincos AE489

Клуб Фабрика Коњ Животински Облик 2017 Жените се Откажат Обетки Со ААА Црна Циркон Гранка Обетки Секс Накит Brincos AE489

DEN 514.00
DEN 802.56

Количина на стоки
Тековен


Клуб Фабрика Коњ Животински Облик 2017 Жените се Откажат Обетки AE489
Предмет : Пад Обетки AE489
Позлата : Бело Злато,Црна Пиштол
Материјал : ААА+ Кубни Циркони
1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена
2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутија.
3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас . ве молиме љубезно ни обезбеди јасна слика !
4 Напишете Поздрав Картичка на вашето семејство или пријателите во средната на љубовта !
5 Изберете дизајн за вас ако вие не може да одлучите што е добро .Ние ќе ви даде професионален предлог !
Големина : 4.6*2.5 cm (1.81*0.98 инчи)

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Бренд Име:
љубоморен млади
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Earrings489
Материјал:
Кубен Циркони
Тежина:
9.6g
боја:
Бела,Црна
позлата:
Бело Злато,Црна Пиштол
Камен:
ААА+ Кубни Циркони
Повод:
Свадба Службеници ПартијаШопинг Ангажман Годишнината
Подарок за:
Себе Си,Љубовник,Девојка,Сопруга,Невестата,Мајка,Ќерка,Женски
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Обичај или Не :
Yes
Трговија на големо:
Yes

Најдобри понуди