• Неодамнешно
  • -32 %
Everfast 1Pair се Шири Крило Лилјак Earring Бакар Материјал Бетмен Мода Studs Обетки Накит За Деца Grils Жени

Everfast 1Pair се Шири Крило Лилјак Earring Бакар Материјал Бетмен Мода Studs Обетки Накит За Деца Grils Жени

DEN 65.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен

Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
* Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. * Сакате можете да ни нудат 5-Ѕвезда повратни информации како награда
. * Ако ви се допаѓа нашите производи,ве молиме да ни даваат пофалби. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. Ние НЕ сме ОДГОВОРНИ за загубени пакети.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Пакување : OPP вреќа 1 Пар во polybag , 1pair=2pieces
5. Најчесто, обработка на време може да биде од 1 до 7 работни дена.
Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.Главната Пол : Децата,Унисекс,Жени
1).
Карактеристики
1. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина.За Наврати : Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба,Канцеларија
6. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции.(ние испрати страна на меѓународните парцела,на оданочување ретко се случило во некои земји) 5). Материјал : Бакар(Уво стап е од не ' рѓосувачки челик, анти-алергија),брусен површина
2. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме contace нас веднаш, за понатамошна помош. Ако имате било каков проблем со примените предмети, ве молиме, контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Враќање Забелешки : 1. Ние не се одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја.ние плати висока внимание на секој клиент. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . Кога ќе примите објектот, ве молиме да ги проверите квалитетот и квантитетот на време.

Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
EVERFAST
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
Шепа Печати Studs
Обетки:
Студ Обетки
earings:
earing жени
моден обетки:
златни обетки позлатен
Женска накит:
Dropshipping продавница
боја:
Среброто, Златото Се Зголеми Златна Боја
обетки жени:
Studs обетки
Тренди Обетки:
earings мода накит
мали обетки:
животно обетки
Пад на превозот:
Бетмен Earring
Бесплатен превозот :
Лилјак Уво Studs

Најдобри понуди