• Неодамнешно
сублимација Dangle Обетки за жените празно потрошен материјал капка Earring може да се печати обичај фото wholesales

сублимација Dangle Обетки за жените празно потрошен материјал капка Earring може да се печати обичај фото wholesales

DEN 1056.00

Количина на стоки
Тековен


Нашата компанија обезбеди многу сублимација празно производи со Термички трансфер, како што се телефонски случаи ,keychains, прстени,ѓердани привезоци, шминка огледала, часовници, doorplate, фрижидер магнети, перници,-маици,куп,влечки,престилки, матс&влошки,чаши,mouse pad, торби/паричници итн, најдобра цена и подобар квалитет, ако се заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас 1.вклучуваат фасети 2.incldue Двојно Страна Лента
имаме голем број на производи за сублимација,ако треба , ве молиме контактирајте со нас

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Meirenpeizi
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
45583887159
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода

Најдобри понуди