• Неодамнешно
  • -20 %
Sehuoran Вода Капе Капка Обетки За Жена Смола Флеш Pendients Мода Накит Oorbellen Подароци

Sehuoran Вода Капе Капка Обетки За Жена Смола Флеш Pendients Мода Накит Oorbellen Подароци

DEN 192.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Ware постојано збогатувајќи нашите предмети и се обидува да ги подобриме нашите производи и услуги за вас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако не сте задоволни со нашата објекти и Услуги.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNl NG ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.ако вашата цел е помалку од $5 , само може да ви испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 4.Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или vedio, ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.бесплатен превозот само за цел поголема $5.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Ви благодариме за разбирањето!
.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .Ние ќе ја испрати на производи во рок од 48 работа часа по уплатата.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по акција во близина,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
100% Реална Слика
Ние фотографија сликите на производите се самите себе си,со цел да им служи на најдобрите вистински слики,но тие се само за вас refrence,не може да биде мала разлика со реалниот објект ви благодариме за разбирањето!
Пакувањето На Производот
Ние ќе го избере различни пакет според производи,за да бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот.Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот период.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.О ur производи се фабрички директна продажба , така производот е со врвен квалитет , пониски цени , и испрати побрзо за вас .Ако овој објект е во сопственост на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Sehuoran
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E0381
Обликотшема:
Капка Вода

Најдобри понуди