• Неодамнешно
  • -32 %
Филм д-р Лекар, Кој Сребро Обетки Сина Глеѓ Tardis Полицијата Кутија Капка Обетки за Жените Мода Накит

Филм д-р Лекар, Кој Сребро Обетки Сина Глеѓ Tardis Полицијата Кутија Капка Обетки за Жените Мода Накит

DEN 48.00
DEN 71.04

Количина на стоки
Тековен


Опис на производот материјал : цинк легура технологија : electroplating пакување : opp вреќа пакување независно Услови : 100% нов Затоа што секој монитор е различен, боја на сликата е малку поинаква. Значи ова не бара квалитет. Патем, димензии се рачно мерење, па тоа ќе биде грешка. Грешка опсег : ± 3 cm, ± 5g Ако примите оштетени производи, ве молиме оставете порака за нас и производи слики за нас. Ако тоа е вистина, ние ќе рефундирање на вашите пари. Ако купувате производи премногу подароци за другите, ние може да се направи и кеси. $ 0.3 / по торба Ако имате било какви проблеми околу кои било производи, можете да ме контактирате преку Trademanager или да ни оставите порака на aliexpress. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
2.1*1cm
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SONGCHANGJEWELRY
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски

Најдобри понуди