• Неодамнешно
Топла Панк Мажи Жени Сребро Злато Црна Клуч Обетки Титаниум Челик Мали Имитација Алатки Spanner Студ Обетки Brincos Накит

Топла Панк Мажи Жени Сребро Злато Црна Клуч Обетки Титаниум Челик Мали Имитација Алатки Spanner Студ Обетки Brincos Накит

DEN 96.00

Количина на стоки
Тековен


1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.
1. Ако задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да потрае неколку минути да се остави
ни позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.

Други карактеристики

Метална боја:
злато, црна, сребрена
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
DYC97
Бренд Име:
DMMiRA
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Алатки
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Црно;Злато;Сребро.
Стил:
Клуч Студ Обетки

Најдобри понуди