• Неодамнешно
  • -45 %
Yesucan Етничките Шарени Везови Dangle Обетки Гроздобер Бохемија Круг Круг Долги Обетки за Женската Мода Накит Bijoux

Yesucan Етничките Шарени Везови Dangle Обетки Гроздобер Бохемија Круг Круг Долги Обетки за Женската Мода Накит Bijoux

DEN 114.00
DEN 206.88

Количина на стоки
Тековен


Совети :
Овој дел од обетки само може да биде ист како главна боја, следниве вез со случајни бои, не гарантира исти како и на мапата, не може да го прифати про ве молиме да се биде внимателен да се купи!
Опис :
Бренд : Yesucan
Пол : Женски,Дами,Мајка,Сопруга,Ќерка,Девојка
Стил : Клуб,Хипхопот,Рок,Забава,Свадба,Ангажман,Годишнина,Подарок
Предмет Тип : Долго tassel dangle обетки
Тежина : 20g(Приближно)
Материјал : Топ Цинк Легура + Памук
Количина : 1 Pair
Пакет : opp вреќа
Фото Покаже :
Ако вашата нарачка цена надмине $150, ќе испрати парцела од DHL, Fed Ex, SF,или Aramex превозот услуга. (далечна земја барање $200) Забелешка :
Пакет :

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ZE454
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Бренд Име:
Yesucan
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Место на Потекло:
Yiwu, Кина
Пол:
Жените ,Дама,Девојка ,Мајката,сопругата,Пријател
Метали Тип:
Цинк Легура+ Памук
Стил:
Партија/Свадбена/Ангажирање /Годишнината /Подарок/Празник
Тежина:
20g (Приближно)
боја:
Црвена,Жолта,Шарено,Зелена,Сина,Црвена Роза,Розова

Најдобри понуди