• Неодамнешно
  • -49 %
САМО се ЧУВСТВУВАМ 2018 Мода Злато во Боја Лист Долго Изјава Обетки Растенијата Pendant Домот Капка Обетки за Жените Костим Додатоци

САМО се ЧУВСТВУВАМ 2018 Мода Злато во Боја Лист Долго Изјава Обетки Растенијата Pendant Домот Капка Обетки за Жените

DEN 97.00
DEN 190.08

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
само се чувствувам накит
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E0026
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Бакар
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка Мода Обетки
Обетки Повод:
Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг Обетки
Парична казна или Моден:
моден обетки
Стил:
Тренди Обетки
Функција:
моден накит обетки
Количина:
1pcs Пар Обетки
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
exo / loi:
FIRENZE ДОПОЛНИТЕЛНИТЕ КАПКИ
Големина:
како Слика
Обликотшема:
геометриски обетки

Најдобри понуди