• Неодамнешно
  • -36 %
Жешка 10 Компјутери 16G Мажи Жени Црна Нерѓосувачки Челик Labret Усна Скок Студ Пирсинг Чип Барови студ обетки за жените 01IH 4OAS BE57

Жешка 10 Компјутери 16G Мажи Жени Црна Нерѓосувачки Челик Labret Усна Скок Студ Пирсинг Чип Барови студ обетки за жените

DEN 34.00
DEN 53.28

Количина на стоки
Тековен


Спецификации :
Состојба : Нова и висок квалитет
Големина : Околу 3 x 3 x 3мм за скок
Мерач : За 16 G (1.2 mm)
Бар Должина : Околу 6mm
Боја : Покаже како слики
Пакет Се Вклучени :
10 x Нерѓосувачки Челик Скок Studs Прстени (Можете да изберете боја)

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Црна, Сина, Сребро, Злато, Многоцветни
Бренд Име:
BLUELANS
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Обетки
Earring Тип:
Студ Обетки
Број На Модел На:
8739
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Геометриски
Назад Наоѓање:
Други

Најдобри понуди