• Неодамнешно
  • -10 %
Симпатична женски девојка 925 фунта сребро обетки tassel животинско слон pendant дизајн сребро обетки девојка популарни накит

Симпатична женски девојка 925 фунта сребро обетки tassel животинско слон pendant дизајн сребро обетки девојка популарни

DEN 523.00
DEN 581.28

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E230610
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Dankadi

Најдобри понуди