• Неодамнешно
  • -30 %
Ѓ. J4Z Одличен Квалитет Златна Легура Студ Обетки За Жените ЖЕШКА Мода Полиран Круг Спирала Бисер Уво Studs

Ѓ. J4Z Одличен Квалитет Златна Легура Студ Обетки За Жените ЖЕШКА Мода Полиран Круг Спирала Бисер Уво Studs

DEN 120.00
DEN 172.32

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
Ѓ. J4Z
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
EA218
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
цинк легура/faux бисер
Материјал:
Метал
Обликотшема:
други форми / шема
Состојба:
Нова без ознака
боја:
како на слика
Големина:
2.5*2cm
Тежина:
8g

Најдобри понуди