• Неодамнешно
  • -10 %
Boniskiss Мажите Студ Обетки Мода Познатиот Бренд За Накит Свадба Партија Обетки За Жените Обетки За Подарок Brincos Став Како Mulheres

Boniskiss Мажите Студ Обетки Мода Познатиот Бренд За Накит Свадба Партија Обетки За Жените Обетки За Подарок Brincos

DEN 144.00
DEN 159.36

Количина на стоки
Тековен


Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит?
Не ' рѓосувачки Челик накит не оцрни и оксидираат, кое може да трае подолго од други jewelries. Тоа е во состојба да издржи многу се носат и солза. И тоа е неверојатно противалергиски. Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток.
Зошто потреба од не ' Рѓосувачки Челик Накит?
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик има висока отпорност на ' рѓа, корозија и tarnishing, кој бара минимално одржување. Нерѓосувачки челик е една од најпознатите био-компатибилни метали, така не ' рѓосувачки челик накит е неверојатно противалергиски, бидејќи на своите анти-алергиски својства. Како еден од најсилните на сите накит метали, тоа не се оксидираат и ќе бидат многу издржливи. Сите го прави на врвот моден додаток за да го дополните вашиот гардеробер со елегантни, современ стил понудени од страна на нашите нерѓосувачки челик накит.
Boniskiss Мажите Студ Обетки Мода Познатиот Бренд за Накит Свадба Партија Обетки За Жените Обетки за Подарок Brincos Став Како Mulheres Proudct : нерѓосувачки челик Обетки Големина : 0.55"(1.4 cm)*0.31"(0.8 cm) Боја : Црна Бренд : boniskiss Материјал : не ' рѓосувачки челик+Стакло Тежина : 0.004 kg(0.14 мл)
Забелешки :
1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Бренд Име:
BONISKISS
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
a45554
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди