• Неодамнешно
  • -5 %
1Pc Дрвени Палубата Fingerboard Скејтборд Спортски Игри на Деца Подарок Јавор Дрво Постави Нови w15

1Pc Дрвени Палубата Fingerboard Скејтборд Спортски Игри на Деца Подарок Јавор Дрво Постави Нови w15

DEN 196.00
DEN 205.92

Количина на стоки
Тековен

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Дрвени, Пластични и Метални Боја : Црна/Бела/Red/Жолта/Темно Сина/Светло Сина ве Молиме да направите белешка за нас кога ќе треба друга боја. Име : Еден fingerboards / пена лента палубата Отворено скејтбординг ограничувања исто така погодени од временските многу несигурно Ова ви овозможува да прст скејтборд забава Заднината насекаде Нека во вашиот дом, исто така, може да биде забавно Спецификации : Скејтборд Големина : 100mmx28mmx15mm Панел : 5 слоеви јавор Плоча : посебни дебела не се лизга подлога стп Тркала : целосно затворен имајќи тркала Заградата : Никел легиран stent Големина : Види на сликата подолу Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!

Други карактеристики

боја:
Жолта,Бела,Црвена,Зелена,Сина,Црна
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Тип На Објект:
Прст Скејтборди
Број На Модел На:
D19115-1016
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Дрво
Бар-кодот:
No
Димензии:
100mmx28mmx15mm
Предупредување:
Не се јадат

Најдобри понуди