• Неодамнешно
Новина squishy Замолчени Играчка Практични Шеги Antistress Повраќање Жолчка Мрзелив Брат Забава Lizun Gadget Гмечи Лигите Креативен Подарок

Новина squishy Замолчени Играчка Практични Шеги Antistress Повраќање Жолчка Мрзелив Брат Забава Lizun Gadget Гмечи Лигите

DEN 171.84

Количина на стоки
Тековен

Детали за производот : Материјал : Животната средина силика гел, Големина : 5*7cm Тежина : 110g Пакување : картон Случаен испорака на боја детски играчки жолчка жолчка брат брат гмечи музика повраќање повраќање транспарентен јајца цената на производот е 1pcs Бидете внимателни: 1. бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на различни прилагодувања на екранот. 2. поради разликата во мерни методи, таму ќе биде 1-3 сантиметар големина отстапување (1 cm = 0.39 инчи). Ви благодариме за вашето разбирање.

Други карактеристики

Големина:
7cm
Предупредување:
Далеку од огнот извор
Димензии:
7*5cm
Пол:
Унисекс
Материјал:
Силикони
Батеријата:
No
Тема:
Наука
Број На Модел На:
lxn091
Mfg Серија Број:
Играчка
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
Двојно Коњи

Најдобри понуди