• Неодамнешно
  • -25 %
Воени Бродови Поморската Битка Традиционално Семејство Забава Борбена Стратегија Игра На Табла-M15

Воени Бродови Поморската Битка Традиционално Семејство Забава Борбена Стратегија Игра На Табла-M15

DEN 381.00
DEN 507.84

Количина на стоки
Тековен


Воени Бродови Поморската Битка Традиционално Семејство Забава Борбена Стратегија Игра На Табла
Карактеристики : Содржина : Еден на шаховската табла, една подморница,бели шаховски фигури и портокал шаховски фигури Смешни и интересни,одличен подарок за деца,што е добро за нивната интелигенција развој Warship битка ви донесе возбудлива и авантура патување,играјќи заедно би можеле да имаат семејство време Настава : Целта на играта е да работат надвор каде што играчот се наоѓа на својата "бродови" и "уништи" нив сите играње табла има иста мрежа на секој играч страна и постои картичка divider да застане помеѓу противничките играчи да се скрие во одбрана на играчот парчиња 2 играчи на Возраст 7+ Идеален За : Долго автомобил патувањата, Кампување, Училиште Празници, Кога врне, Имаат носивост на ЗАБАВА! Совршен Божиќ Подарок Градење на децата размислување процеси, со користење на стратегија и рака-око координација вештини Подобрува креативноста, имагинацијата и е одличен играчка, ако заглавени внатре! Спецификации : Главни Боја : Сина Материјал : ABS Големина на : 13*15*23.5 см(5.11*5.91*9.25 инчи) Количина : 1 Сет Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : (Без мало пакет) 1 Сет x детска играчка

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
5A60910
Димензии:
13*15*23.5 см(5.11*5.91*9.25 инчи)
Батеријата:
no
Mfg Серија Број:
Играчка
Тема:
Наука
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Најдобри понуди