• Неодамнешно
Tignish 10Pcs/Многу Помине Уметност УВ LED Гел лак Смена Кафе Надвор Капа Клип Soaker Капи Заврши Алатки Течност За Отстранување на Лак

Tignish 10Pcs/Многу Помине Уметност УВ LED Гел лак Смена Кафе Надвор Капа Клип Soaker Капи Заврши Алатки Течност За Отстранување

DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен

Ако не сте сигурни, ве молиме e-mail за појаснување. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Погоден за нокти teatment, отстранување на лажни нокти и cutille, ноктите исхрана & стерилизација третмани. Внесен на подлоги со чиста acetone 2. Како на Купувачот тоа е вашиот одговорност е да се прочита и разбере боја опис, како што е бојата на објектот ќе се купување. Погоден за повеќето големини на прсти.Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Ние сме имаат брод Кина Пост воздух mail и Шведска Пост. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. За Превозот :
1. Како да се користи 1.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се користи целосно назив , точна адреса и телефонски број. За Повратни Информации :
1. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Погодност за користење. Ставање на впива влошки за вештачки нокти 3. Сакаме прашања, па прашај си!
. Погоден за носене Помине Soakers за Вештачки Нокти Отстранување Целосно Повторно да се употребуваат. Вие исто така може да разговарате со нашиот Trade Manager : cn1514389580rpgo. Ве молиме изберете вашиот производ внимателно и побара сите прашања пред наддавање.Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка, Ние ќе го прават истото за вас. Со користење на овој чувар infibulate вештачки нокти и влошки и одржување на 5 до 10 minuets Пакет : 10 Pcs/Многу * Помине Впие полски Смена Почитувани купувачи, ако сакате да се избере бои, молам, оставете порака во вашите нарачки или contac т нас. Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи. Ви благодариме! Контакт со нас на :
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да ни оставите порака, или да испрати писмо во внатрешноста на станицата, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Лак Смена
Бренд Име:
tignish
Количина:
10pcs/многу
Тип:
Soaker Капи
Број На Модел На:
TYO-030
НЕТО-WT.:
50g
Состојка:
Лак Смена
боја:
случаен

Најдобри понуди