• Неодамнешно
  • -13 %
24Pcs Бонбони Краток Stiletto Ноктите Сјајна Црна Акрилна Посочи Лажни Нокти DIY Помине Уметност Целосно Покривање Нокти Алатки

24Pcs Бонбони Краток Stiletto Ноктите Сјајна Црна Акрилна Посочи Лажни Нокти DIY Помине Уметност Целосно Покривање Нокти

DEN 49.00
DEN 56.16

Количина на стоки
Тековен

24 Pcs Бонбони Краток Stiletto Ноктите Сјајна Црна Акрилна Посочи Лажни Нокти DIY Помине Уметност Целосно Покривање Нокти Алатки
Спецификација :
Количина : 1 Комплет=24pcs ноктите
Боја : Како на сликата покажува
Не вклучувајќи го и лепак.
Функција :
100% сосема нов и добар квалитет
Декорација на нокти
Лесно да се применуваат на природни нокти
Чистење на површината на ноктите, употреба на лепак или лепак стап, и ставете ја на ноктите
Печат со јасна topcoat ако сакате, Погоден за лак / помине декорација екранот
пластични ноктите
За професионално студио употреба или домашна употреба.
Ве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе, ние имаме повеќе од 1000 дизајни.
И ние сме ажурирање секоја недела. ви благодариме

Други карактеристики

Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
целосно покривање на ноктите совети
Големина:
press on nail
Количина:
24pcs ноктите
Должина На Ноктите:
18mm~24mm
Ноктите Ширина:
6mm~13mm
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Најдобри понуди