• Неодамнешно
  • -29 %
РОДЕН е ПРИЛИЧНО 9ml сончева Светлина Чувствителни Боја се Менува Лак Лак Кора Исклучување Термички лак

РОДЕН е ПРИЛИЧНО 9ml сончева Светлина Чувствителни Боја се Менува Лак Лак Кора Исклучување Термички лак

DEN 136.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Answer : ___________________________ Note :
Главната слика беше effecfs на лак, а не пакети, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум, благодарение!
Боја на лак може да се покаже малку поинаква од слики поради различни температури или сончева светлина услови, а не боја разлика на производот себе и слики.
Спецификација :
Капацитет : 9ml
Количина : 1 Шише
Боја : како на сликата покажува
Пакет Содржина :
1 Шише BORNPRETTY Боја-промена на лак
Функција :
100% нов мало и висок квалитет.
Peelable и лесно да се отстрани.
Боја-промена на полски, бојата се менува според надворешна температура и светлина.
Ќе ви овозможи да се создаде убава нокти дизајн во кратко време.
Answer : ___________________________ Note :
Боја на лак може да се покаже малку поинаква од слики поради различни температури или сончева светлина услови, а не боја разлика на производот себе и слики.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Лак
Состојка:
термички лак
Број На Модел На:
AFD40898
НЕТО-WT.:
8ml
Количина:
1 шише
Бренд Име:
Роден Е Прилично

Најдобри понуди