• Неодамнешно
  • -29 %
3Colors Розова боја/Бела/Јасни Долготрајни Помине УВ Гел Ноктите Уметност Силна Градител Гел За Проширување на Нокти Маникир Алатка

3Colors Розова боја/Бела/Јасни Долготрајни Помине УВ Гел Ноктите Уметност Силна Градител Гел За Проширување на Нокти

DEN 56.00
DEN 79.20

Количина на стоки
Тековен


Пакет Содржи :
1x 3 бои помине УВ Прошири гел(како пик)
Бесплатен Превозот
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Политика :
Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail
и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро за Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Други карактеристики

боја:
3Xclear, 3Xwhite, 3Xpink, 3colors, 1Xclear, 1Xwhite, 1Xpink
Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
Laquee Rette
Број На Модел На:
УВ Гел
НЕТО-WT.:
14ml
Состојка:
УВ Гел
Тип:
УВ Гел
Количина:
1

Најдобри понуди