• Неодамнешно
  • -22 %
1 Buc Помине Уметност Рака Мие Смена Кафе Сад DIY Салонот Помине Спа Бања Третман Маникир Алатки

1 Buc Помине Уметност Рака Мие Смена Кафе Сад DIY Салонот Помине Спа Бања Третман Маникир Алатки

DEN 49.00
DEN 62.88

Количина на стоки
Тековен


Опис
На рака на спа сад е дизајниран за користење како ноктите старечки алатка за да омекне вашата рака е мртва кожа.
Каналите во облик на дизајн, во согласност со раце форма, прави да се чувствувате удобно во текот на жива вода.
Совршен за нокти третман, лажни нокти, отстранување, cuticle помине исхрана и стерилизација третмани.
Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН пластика со висок квалитет, лесни, висока температура отпор и издржливи.
Секој сад може да се вклопат на рака, до пет нокти во исто време, едноставна, но практични.
Погоден за професионални салон или домашна употреба.
Боја : виолетова, сина, бела, роуз
Големина : 16*12*14cm
Материјал : ПП пластични
Пакет се вклучени : 1* рака спа сад
Забелешка
Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.
Таму може да биде мала грешки поради различни рака мерење.

Други карактеристики

боја:
1, 2, 3, 4
Тип На Објект:
Лак Смена
Број На Модел На:
MJ0626
Состојка:
1
НЕТО-WT.:
Други
Бренд Име:
BGVfive
Количина:
1
Тип:
рака на спа сад

Најдобри понуди