• Неодамнешно
  • -24 %
MICHEY Врвен Квалитет се Зголеми Злато Платина Гел Лак УВ LED Впие Исклучување лак УВ Гел Комплет за Нокти 1pcs Бесплатен Превозот

MICHEY Врвен Квалитет се Зголеми Злато Платина Гел Лак УВ LED Впие Исклучување лак УВ Гел Комплет за Нокти 1pcs Бесплатен

DEN 145.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Нови Супер Сјајни Platinum Гел

Други карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
MICHEY
НЕТО-WT.:
5ML
Количина:
1 buc
Број На Модел На:
52222
Состојка:
Смола
Тип:
УВ Гел
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Лек:
ув led гел
Траен Период:
3 Недели или Над
Натопете Off:
да,лесно се впие off
превозот:
Бесплатен превозот
ОЕМ:
на располагање
Предност:
Нема мирис,еко-пријателски,heathly
боја:
Сребро,Злато,Роза,розова,8 бои се во парк
Сертификат:
SGS.MSDS

Најдобри понуди