• Неодамнешно
24Pcs D46 не gule Акрилик Дизајнер Лажни Нокти Совети DIY француски Целосно Лажни Ноктите Уметност Ноктот

24Pcs D46 не gule Акрилик Дизајнер Лажни Нокти Совети DIY француски Целосно Лажни Ноктите Уметност Ноктот

DEN 81.12

Количина на стоки
Тековен

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на 24pcs на лажни нокти совети. Одличен квалитет, и лесен за употреба. Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира. Совршен избор за вашата помине модата. Ноктите лепак не е вклучена. Како да се користи лажни нокти совети : 1. Прво, нокти и полски вашиот ноктите. 2. Боја на лепило на грбот на лажни нокти совет. 3. Поместете го помине совет од помине пред и притиснете го за 10 секунди до врвот е стап да помине. 4. Намалување на совет на должина што ви треба, тогаш полски работ на ноктите совет. Спецификација : Материјал : Акрилик Големина : 1.8 cm 2 парчиња,1.7 cm 2 парчиња,1.6 cm 2 парчиња,1.5 cm 2 парчиња,1.4 cm 2 парчиња,1.3 см 2 парчиња,1.2 см 2 парчиња,1.1 cm 2 парчиња,1.0 cm 2 парчиња,0.9 cm 2 парчиња,0.8 cm 2 парчиња,0.7 cm 2 парчиња (големината на нивните мерка, се за повикување само) Пакет големина : 7x14cm/2.76x5.51"(приближно) Боја : како на сликата покажува Количеството : 24 Компјутери/1 Сет Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Сет(24 Парчиња) x Лажни Нокти Совети(и други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
D46 не gule
Големина:
7x14cm/2.76x5.51''(approx)
Количина:
24 Компјутери/1 Сет
Примена:
Прст
Бренд Име:
Сина зоолошка градина
Материјал:
Акрилик
Ноктите Ширина:
видете информации
Должина На Ноктите:
видете информации

Најдобри понуди