• Неодамнешно
  • -50 %
MSHARE 9pcs/Б Bling Помине Гел Лак Зелена Сина Црвена Боја, Гел лак со Кутија УВ Led Мода Топла Продажба за Божиќ Подарок

MSHARE 9pcs/Б Bling Помине Гел Лак Зелена Сина Црвена Боја, Гел лак со Кутија УВ Led Мода Топла Продажба за Божиќ Подарок

DEN 936.00
DEN 1872.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
999
Број На Модел На:
MS-003
Бренд Име:
mshare
Состојка:
Смола УВ гел
Тип:
Гел За Полски
НЕТО-WT.:
10ml
Стил:
Траен УВ Гел-Шарени Полирање на Ноктите Уметност
Натопете Off:
Отстрани Со Лак Смена
Излечи:
LED или УВ Ламба
Ефект:
Сјајна,Bling,Шарени Боја Гел
Предност:
Здрав и Еко-пријателски

Најдобри понуди