• Неодамнешно
  • -30 %
SpeTool 1Pc Електрични Стоматолошки Вежба Циркони Керамички Вежба Битови Заби Whitener Мелница Заби Полирање парична Казна Куршум Со Намалување На Врвот

SpeTool 1Pc Електрични Стоматолошки Вежба Циркони Керамички Вежба Битови Заби Whitener Мелница Заби Полирање парична

DEN 436.00
DEN 622.56

Количина на стоки
Тековен


Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. ако тоа е скршен, за безбедноста, не го користете.35 mm (3/32 инчи) >> Matetial : Циркони Керамички, од Нерѓосувачки Челик, од Пластични Производ Предности : >> Поголема Цврстина Висок квалитет увезени посебни керамички материјал, поголема цврстина од метал, да се зголеми животниот век на вежба малку. >> Отпор на киселина, алкално Керамички е сочинета од силикат, што е стабилна хемиски својства. Ве молиме пополнете исплати во рок од 3 дена.35 mm (3/32 инчи) месо тело со дијаметар, нашите битови се вклопат за повеќето електрични нокти машина на пазарот. >> Лесно Да се Чисти и Disinfect Миење на вежба малку преку чиста вода директно, не можете да едноставно disinfect малку преку лекови и алкохол. Ние секогаш сме посветени да строга контрола на квалитетот и внимателен услуга на клиентите. Нашата компанија увезени современа опрема и машинерија, и нашиот современ менаџмент работилница опфаќа над 1000 метри квадратни. Така и нашата воена вежба малку може да се спротивстави на киселина, алкално и други сода материјал. Како да се користи? По сечење на ноктите како се задоволни length, можете да ја користите ноктите малку да полски и преструктуирање на вашите нокти. Нашата основна вредност концепт е "Сила од искреност, Мудрост од срце, да се Постигне клиенти, Креирање на иднината". >> Disinfect помине битови по употребата. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас со Trademanager или e-mail и да се обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат.
Повратните информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Тоа може да упорно го инхибираат и ги убие бактериите и други микроорганизми. Во меѓувреме, тоа е подобро полски перформанси од метал вежба. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. >> Ако битови паѓачкото, ве молиме да проверите дали тоа е скршен или не. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. >> За професионална употреба само.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Големина:
Fine
Бренд Име:
SpeTool
Број На Модел На:
Керамички Вежба Битови
Име:
Керамички Помине Битови
Битови Форма:
Куршум Со Намалување На Врвот
Месо тело дијаметар:
3/32 (2.35 mm)
Битови Линии:
Парична казна
боја:
Бела
ip камери 1080p wifi:
Ноктите Вежба, Маникир, Ноктите полирање, Нокти Датотека, Ноктите ликовен Салон
Usage2:
Нога Нега, Педикир, Електрични Нокти Вежба
Usage3 :
Белење На Заби, Стоматолошка Лабораторија, Стоматолог Вежба
Usage4:
Ротари Брус, Сечење bur, Ротира Burs
Материјал:
Циркони Керамички + Нерѓосувачки Челик + Пластика

Најдобри понуди