• Неодамнешно
  • -40 %
3D Стилски Одбојка Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА Допре Топката Моделирање Табела Светилка 7 Бои Промена на USB Светлина Тела Децата Подароци Luminaria

3D Стилски Одбојка Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА Допре Топката Моделирање Табела Светилка 7 Бои Промена на USB Светлина Тела

DEN 701.00
DEN 1168.80

Количина на стоки
Тековен

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и романтичен подарок за вашиот пријател и си Неверојатно, користете само некое 2 D акрилик парче да се создаде атрактивна стереоскопски 3 D визуелен модел и светлосни ефекти, се чини дека живописни и полна со индивидуалност, добро осветлување ефект и полн со креативност Ласерско гравирање акрилик парче само 5мм дебелината, но избави магичен 3 D осветлување, удобен и корисна, лесно може да се користат Не само стереоскопски 3 D осветленост, но, исто така, покажуваат вашиот шарени осветлување ефект, копчето се префрлите на контрола на осветлувањето и бојата, седум бои и еден од тебе боја за да изберете само притиснете го копчето за вклучување, ABS база на Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг работа животниот век, појавување со акрил светлина водич плоча, да ви донесе мека но светла доволно осветлување ефект, без блескави и висока температура постои, безбедно да се користи Опис : Предмет Тип : 3 D LED Ноќ Светлина База Материјал : ABS Светлина Водич Плоча Материјал : Акрилик Процес на преработка : Ласерско Гравирање Моќ на Владата : USB/батерија Влезен Напон : DC5 V Извор на Светлина : LED светла Боја : Шарени Светлина Шема : Стереоскопски 3 D Слика(Како што Сликите Покажуваат) Напојување : USB Напојува Префрлете го Режимот : Допир Прекинувач ( Може да се промени бојата ) База Големина : 87*87*43mm Поединечни пакувања : 64x35x47 CM Производ напон : 5 V Производ моќ : 3 W Тежина : 280g 1x Акрилик Плоча 1x База 1x Упатство 1x USB Кабел без Адаптер за Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ви благодариме за разбирањето! 3 D LED Табела Светилка Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh
. 100% Реална Слика. 4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Враќање Враќање 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CE,RoHS
Тип На Батерија:
Никој
Број На Модел На:
3d led
Употреба:
празник
Е Батерии Вклучени:
No
Wattage:
0-5W
Е Светилки Вклучени:
Yes
Енергија:
Префрлете
Тело Материјал:
Пластични
Тип:
ноќ светлина
Обликот:
Топката
Извор На Светлина:
Инсекти Животинско Cicada
Напон:
5V
Ноќ Светлина Конектор:
USB кабел
светилка контрола:
Со Допирање на Моќта на копчето
бебе светилка:
ноќ светлина
Пакет:
картонска кутија
Големи цел:
Контактирајте не за повеќе попуст
Пакетот Вклучува:
1Base 1Plate 1USB 1Manual
ние сме фабрика:
трговија на големо цена
3d светилка:
Божиќ Подарок
Напон:
USB 5V
Енергија:
Префрлете

Најдобри понуди