• Неодамнешно
  • -5 %
1/2 360 Степени Ротирачки Вода Sprinkler Спреј Млазницата Конектор Рокер Рака За Наводнување Вода Спреј Млазницата Наводнување Алатки

1/2 360 Степени Ротирачки Вода Sprinkler Спреј Млазницата Конектор Рокер Рака За Наводнување Вода Спреј Млазницата Наводнување

DEN 86.00
DEN 90.72

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
1. Млазницата може да биде 360 степени rotatable, и исто така можете да го поставите фиксна агол да се сврти.
2. Лесен за инсталација и добра вода-спасување перформанси!
Поле на примена :
Земјоделството, тревник, вила, индустриски наводнување, зелен појас наводнување, dehumidification, ладење;
Спецификации :
Име на производ : Пластични 360° Ротирачки Sprinkler Прилагодливи Рокер Рака Млазницата Наводнување Вода Sprayer
Материјал : не ' Рѓосувачки челик пролет + инженеринг пластика
Боја : црна и жолта
Големина : 12.5 12cm X/4.92 X 4.72"
Прскање радиус : 7-8m
Конектор големина : 1/2"
Количина : 1pc
Тежина : околу 68g
Пакување : OPP вреќа
1 X 1/2" 360° Ротирачки Sprinkler Спреј Млазницата

Други карактеристики

Бренд Име:
ROBESBON
Број На Модел На:
sprinkler спреј млазницата
Sprinkler Тип:
360 Опрема Диск
Тип:
Sprinklers
боја:
Црно и жолто
Материјал:
Нерѓосувачки челик пролет + инженеринг пластика
Големина:
12.5 X 12cm/4.92 X 4.72
Прскање радиус:
7-8m
Конектор големина:
1/2
Количина:
1pc
Тежина:
about 68g
Пакување:
OPP вреќа

Најдобри понуди