• Неодамнешно
  • -23 %
1pcs NuoNuoWell Нерѓосувачки челик 1/2 Женски Навој Фонтана Млазници за Вода Колона Базен Сценографијата Sprinkler Sprayer Глава

1pcs NuoNuoWell Нерѓосувачки челик 1/2 Женски Навој Фонтана Млазници за Вода Колона Базен Сценографијата Sprinkler Sprayer

DEN 432.00
DEN 561.12

Количина на стоки
Тековен


1pcs Nuo Nuo Well Нерѓосувачки челик 1/2" Женски Навој Фонтана Млазници за Вода Колона Базен Сценографијата Sprinkler Sprayer Глава
Детали за производот : Connection : 1/2" машки конец конектор ви Благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка. Но, ве молам точка не грижете се, ние мора да го избере подобар начин да брод вашата нарачка. Нормално, со Бесплатен Превозот Начини се Економски превозот начин Ако ви треба предмети итно, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, Или Можете да изберете брзо се Изразат, Како DHL,EMS... и така натаму. Следење на информации : За некои Мали наредби, можете да изберете на Економски Превозот Начин, таму не е целосно следење на информации,па Ако не можете да ги пратите тоа , Тогаш ве молиме не грижете се. и ве молам не се отвори спорот . Стоката се уште е на пат кон вас. Ако ви треба целосна следење на информации, ве молиме изберете превозот начин "Следење информации", Означени со " Достапни ". Производи и Фотографии : Сите производи се прават фотографии од себе . Понекогаш, на производи изглед можат да бидат различни .Но, ние мора да бидете сигурни во квалитетот и функција се исти или подобри. Повратни информации : Ако ви се исполнат било какви прашања или проблем за време на процесирање на нарачката време. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решенија . Нашите работно време : од понеделник до сабота сум 8 : 00to сум 11 : 30 (Пекинг Време) часот 14 : 00 да часот 18 : 00 (Пекинг Време)
Ако ние не сме на работното време,ве молиме оставете порака за нас, ние мора да ви дадат повратни информации што е можно поскоро. И да ви даде задоволни решенија.
Како и да е, доколку постои било погрешно, ве молиме да не даде ни лошо преглед веднаш(Лош преглед значи : 3 ѕвезди 2-ѕвезди 1 ѕвезда )
Се разбира, ние се надеваме на вашето 5 ѕвезди. Ви благодарам многу.

Други карактеристики

боја:
Бела
Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
NuoNuoWell
Sprinkler Тип:
Скок
Број На Модел На:
СЗ-PQPT-008
Големина:
1/2
Работен Притисок:
15~65kpa
Проток:
0.3~1.5m3/h
Висина:
1.0~4.0 m
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Примена на сцена:
Сценографијата,Парк,Градина,хотел,плоштад

Најдобри понуди