• Неодамнешно
  • -14 %
Кујна Градина Наводнување Допрете За Да Цевка Цевка Snap Конектор Адаптер Алатка Универзална Допрете Градина Црево Цевка Конектор Миксер

Кујна Градина Наводнување Допрете За Да Цевка Цевка Snap Конектор Адаптер Алатка Универзална Допрете Градина Црево Цевка

DEN 114.00
DEN 132.96

Количина на стоки
Тековен


Опис :
Корисна конектор за монтажа на hosepipe да миксер допрете го
Едноставно слотови во текот на крајот на допрете и е стегната на страна затегнување на врвот
Предвидено со две различни подлошки за да ги собере различни славини
Погоден за максимална ширина на 19mm и допрете висина на 30мм
Идеален за употреба каде што треба црево опремени со притисни-за брзи одговара конектор.
Навистина корисна алатка за кујна или градина
Карактеристики :
Вкупна Должина : 13cm
Материјал : пластика
Тежина : 70g
Пакет Се Вклучени :
1 x Универзални Допрете за Да Градина Црево Цевка Конектор
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење,
ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.

Други карактеристики

Тип:
Градина Вода Конектори
Број На Модел На:
цевка цевка адаптер
Стандард:
Din
Градина Вода Конектор Тип:
Брзи Конектори
Бренд Име:
combiubiu
Материјал:
Други

Најдобри понуди