• Неодамнешно
  • -22 %
wxrwxy misting млазницата магла sprayer наводнување капка по капка за стаклена Градина sprayer вода спреј за Да градина млазници за ладење 2 парчиња

wxrwxy misting млазницата магла sprayer наводнување капка по капка за стаклена Градина sprayer вода спреј за Да градина

DEN 92.00
DEN 117.60

Количина на стоки
Тековен

wxrwxy misting млазницата магла sprayer наводнување капка по капка за стаклена Градина sprayer вода спреј за Да градина млазници за ладење Atomized млазницата, прилагодлив, дом, градина зелени растенијата наводнување млазницата, G1 / 2 навој конектор, отстранлив, може да се состави, производ изглед, долг живот, безбедно abs материјални, не-токсични анти-носат Притисок:1.5-3kg Проток:6-7l/h големина:G1/2 пакување : 2 парчиња Големина на сликата: Производ во вид на снимање: Превозот answer : ___________________________ Note : Ние ќе бидат најбрзо време за вашата пратка. Логистика информации барањето, http : //www.17track.net/zh-cn Како логистика одложување, може да биде од 3-5 дена, нема да се покаже логистика информации, недела на националната законска празници, одмор, не испорака. Купувачите треба да ги сноси тарифа. Ние треба да се испрати според адресата што замина во системот, мора да да биде на англиски адреса! Кога ќе купите предмети во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точно транзит време зависи од начинот на превоз и транспорт на растојание од различни земји. Системот треба вашата земја, транспорт време. Можете да изберете подобар начин на логистика. Ова е вашата моќ. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе го примите пакетот, имате било какви прашања, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Не ни даде малициозен евалуација ве Молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволително програмата, ние сме на интегритетот на продавница, се надевам да ја добиете вашата разбирање и поддршка. Во некои земји, ние ви препорачуваме вашето парцели биде поголем од $ 5, така што ќе се добие ефикасна и целосна логистика број, и затоа што некои земји се недоволно развиени, ние може да го замени подобра логистика. Руската парцели поголеми од 2kg ние ќе ви ги даде подобар начин да се избере логистика. Се надевам дека ќе се разбере. Во случај на Бразил и во Чиле, Затоа што државата е далеку, ние и ветуваме на 90 дена и се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање.

Други карактеристики

Тип:
Распрскувачи
Бренд Име:
WXRWXY
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
sprayer
Sprayer Тип:
пумпа
Материјал:
Пластични
Име:
правец на ветер
Спецификации:
Види Слика
Модел:
прилагодливи млазницата
Делокруг на примена:
вода за ладење
Притисок:
1.5-3 кг
Проток:
6-7.5 l / h
Големина:
G1/2
боја:
Портокал
Пакување:
2 парчиња
Тежина:
56g

Најдобри понуди