• Неодамнешно
  • -49 %
Топла Продажба Селски Свадба Картичка + Дрво Носителот Поставите Име на Место Табела Број Картичка Оркестарот за Свадба Корист Дрво Фото Носителот Декорација

Топла Продажба Селски Свадба Картичка + Дрво Носителот Поставите Име на Место Табела Број Картичка Оркестарот за Свадба

DEN 81.00
DEN 158.88

Количина на стоки
Тековен


Опис :
- Материјал : природни дневник и хартија картичка
- Дијаметар на Носителот : 4.5 cm / 1.8 во; Висина : 1 cm / 0.4 во; Големината на Картичката : 7 x 4 см / 2.8 x 1.6 во
- Збир на шик стара стил на табела картичка и носител, наменета за селски земја свадбените церемонии
- Празно бела картичка, можете да го додадете вашиот личен допир со вашите гости' name / табела број
- Исто така совршена фотографија / слика носителот, што е одлична декорација за вашиот страни и дома
Пакетот Вклучува :
1 Парче Хартија Картичка
1 Парче Дрво Карта Носителот
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Исто така, ве молиме оставете мала разлика во големината која може да биде предизвикана од рачно мерење.
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

Број На Модел На:
дрво декор
Шема:
Никој
Повод:
Свадба
Големина:
M
Бренд Име:
MagiDeal

Најдобри понуди