• Неодамнешно
  • -5 %
21cm Бела Свадба Рака Фан со бела organza Подарок торба торбичка за Свадба&Партија Услуги

21cm Бела Свадба Рака Фан со бела organza Подарок торба торбичка за Свадба&Партија Услуги

DEN 2274.00
DEN 2393.76

Количина на стоки
Тековен


50pcs/Многу 21cm Бела Виткање Домот, Свадба Рака Фан со бела organza Подарок торба торбичка Свадба&Партија Услуги
Боја : БЕЛА (како на сликите)
Количина : 50pcs/многу
Големина : 21cm
Материјал : хартија и бамбус рачка

Други карактеристики

Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
рака fan1
Бренд Име:
IVINLA
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
slik фан
Точка име :
бела рака фан со pocuh
боја:
Бела
Количина:
50pcs

Најдобри понуди