• Неодамнешно
  • -10 %
10pcs бесплатен превозот Нов Сјај Роденденска Торта Topper зема Мечка дизајн персоналните име Бебе туш Партија Услуги Торта Оркестарот

10pcs бесплатен превозот Нов Сјај Роденденска Торта Topper зема Мечка дизајн персоналните име Бебе туш Партија Услуги

DEN 302.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Тековен


Изборот ни е вистинскиот избор!
10pcs бесплатен превозот Сјајот Роденденска Торта Toppers зема прекрасна Мечка дизајн персоналните име Роденден Услуги Торта Оркестарот
МАТЕРИЈАЛ Високо-одделение Бела Табла+сјај paper SIZE Околу 10cm*7cm / Според Вашите Барања ЛОГОТО Слободни Дизајн, Прилагодена MOQ 10 компјутери /Ако Изменуваат,MOQ>=50pcs /Стил TECHNIC Високо - одделение Бела Табла+Сјај хартија +Ласерско Сечење ПАКУВАЊЕ OPP Вреќа 10pcs/Торба ( вклучувајќи 10pcs toppers+10pcs налепници+10pcs ознаки ) ИСПОРАКАТА од Страна на ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост или на Барање на купувачот на ПЛАЌАЊЕ T/T,Western Union,Зачувам,Кредитна Картичка,Парични ОЕМ ве Молиме да ги Споделите со Нас Вашите Барања за Големина,Материјал,Дизајн,Амбалажа и Други, Нашиот Професионален Дизајн Одделот Ќе се Обидеме потрудиме да го Направи Тоа. *Ве молиме имајте предвид* на предната страна на cupcake toppers е злато и на задната страна е обична бела.
ѕвездите не ќе падне сјајот, ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите.
*Напомена : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори, Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот.

Други карактеристики

Големина:
no name in, name personalized
Бренд Име:
gracesky
Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Забава,Свадба,Децата Ден
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GSG113
Шема:
Цртан филм животинско
Материјал:
сјајот на хартија
Тип:
Настанот Празнична & Партија Suppliesnt & Свадба
Технологија:
Ласерски cuttting
Материјал:
сјајот на хартија
Пакување:
10pcs/торба
испорака:
E-Пакет/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост
дизајн:
Невестата и Младоженецот се Topper дизајн
Објектот:
Сјајот хартија Мечка Роденденска Торта Toppers

Најдобри понуди