• Неодамнешно
  • -15 %
500pcs 11*16 Езеро Сино подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Organza Кеси со рачки Пакување Предиво торба

500pcs 11*16 Езеро Сино подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Organza Кеси со рачки Пакување Предиво торба

DEN 1461.00
DEN 1718.40

Количина на стоки
Тековен

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Други карактеристики

боја:
езеро сино
Подарок Торба Големина:
11x16cm
Повод:
Број на Компјутери:
500pcs
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
11x16

Најдобри понуди