• Неодамнешно
100pcs Личен Кориснички Дрво, Дрвени Гостин Место Имиња за Свадба Место Картичка Bonbonniere Маса Декорации Поставување План

100pcs Личен Кориснички Дрво, Дрвени Гостин Место Имиња за Свадба Место Картичка Bonbonniere Маса Декорации Поставување

DEN 4799.52

Количина на стоки
Тековен


Обичај дрва место картички, Персонализирана дрвени име места за Свадба, Ласерски сече дрва гостин имиња bonbonniere Обична дрвена граѓа име
Секое име е околу 50mm, висина, должина зависи од висината на буквите во секој поединечен име.
Свадби, родендени, baptisms, christenings, ангажмани, Божиќ и сето она помеѓу.

Други карактеристики

Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Материјал:
Дрво;Дрвени
Бренд Име:
MissBFM
Големина:
M
Број На Модел На:
A03
is_customized:
Yes
Шема:
Писмо

Најдобри понуди