• Неодамнешно
Zilue Multicolor Саќе Топката Фенер Хартија Цвеќиња Продавница Декорација Празник Свадба Партија Отворено На Плоштадот Декорации

Zilue Multicolor Саќе Топката Фенер Хартија Цвеќиња Продавница Декорација Празник Свадба Партија Отворено На Плоштадот

DEN 132.00

Количина на стоки
Тековен


Zilue Multicolor Саќе Топката Фенер Хартија Цвеќиња Продавница Декорација Празник Свадба Партија Отворено На Плоштадот Декорации
Производ Бренд : Zilue Име на Производ : Хартија Саќе топката Материјал : Висок квалитет на хартија Боја : Multicolor Количина : 1 PCS Големина : 6"15cm, 8"20cm. 10"25cm. 12"30c Облик : Тркалезна форма Pakage Содржина : 1 PCS x Хартија саќе топката Употреба сценарио : свадба, забава, одмор, дома декорација, итн

Други карактеристики

Фенер Големина:
8inch 20cm, 10inch 25cm, 6inch 15cm, 12inch 30cm
Повод:
Роденден,Ноќта На Вештерките,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Свадба
Бренд Име:
zilue
Материјал:
Хартија
is_customized:
Yes
Фенер Форма:
Круг
Број На Модел На:
ZL0002
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Шема:
Хартија Honeycomball
Големина:
6inch-12inch
боја:
multicolor
Пакување:
1pc
Користете Occassion:
партија/бебе туш/свадбена/родендени
Фенер Тип:
Виси Фенери

Најдобри понуди