• Неодамнешно
  • -49 %
60 Метри/Roll Бела Беж Бисери Монистра Artifical Синџир Гарланд Цвеќиња Свадба Партија Декорација DIY Занаети Роденден Прибор

60 Метри/Roll Бела Беж Бисери Монистра Artifical Синџир Гарланд Цвеќиња Свадба Партија Декорација DIY Занаети Роденден

DEN 636.00
DEN 1247.52

Количина на стоки
Тековен


Бисери Монистра Синџир-Свадба Партија Декорација Тоа е Моден стил и висок квалитет подарок за вас и вашите пријатели.
Ве молиме љубезно ве молиме да проверите и да изберете боја ви се допаѓа, а ние ќе ви испратиме стоката како што е вашиот избор, но ние ќе се испрати стоката случајно ако не го повика боја.
Тоа може да биде малку боја разлика од слики, и ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, многу ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.

Други карактеристики

Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Денот на Таткото,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
ZL-80001
Бренд Име:
TIANZHIYUAN
Материјал:
Пластични
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Декорации
боја:
Бела
Големина:
3mm + 8mm Pearls
Пакување:
60 Метри во тек
Големина на Монистра:
3ММ+8ММ
Материјал:
бисери
Спецификација:
>2.5M

Најдобри понуди