• Неодамнешно
Бесплатен превозот 6pcs/многу БЕЛА Флеш пеперутка коса, плетенка продолжување led влакна плетенка роденден украси за деца

Бесплатен превозот 6pcs/многу БЕЛА Флеш пеперутка коса, плетенка продолжување led влакна плетенка роденден украси за

DEN 239.04

Количина на стоки
Тековен


производство име : led трепка плетенка со пеперутка
должина : 40cm
батерија : копчето батеријата со 2pcs
Пакет : 1pcs/блистер картичка.
плетенка боја : бела
led боја : црвена,сина,зелена,бела,RGB

Други карактеристики

боја:
црвено светло, бело светло, сино светло, зелено светло, RGB светлина, лед светла боја
Обликот Стил:
Пеперутка
Број на Компјутери:
6Pcs
Блескав Време:
4hours
Повод:
Ноќта На Вештерките,Партија,Големиот Настан,Велигден,Божиќ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BF009
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај На Косата Плетенка
производство име:
трепка плетенка со пеперутка
Материјал:
оптички влакна
Пакет:
1pcs/блистер картичка
Led боја:
црвена,сина,зелена,бела,RGB
плетенка боја:
Бела
Н W:
15g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди