• Неодамнешно
  • -35 %
10pcs Беж Висок Квалитет Бисери Монистра Синџир Гарланд Цвеќиња Свадба Партија Декорација DIY занает роденден прибор за Украс

10pcs Беж Висок Квалитет Бисери Монистра Синџир Гарланд Цвеќиња Свадба Партија Декорација DIY занает роденден прибор

DEN 106.00
DEN 162.72

Количина на стоки
Тековен


Бисери Монистра Синџир-Свадба Партија Декорација Тоа е Моден стил и висок квалитет подарок за вас и вашите пријатели.
Ве молиме љубезно ве молиме да проверите и да изберете боја ви се допаѓа, а ние ќе ви испратиме стоката како што е вашиот избор, но ние ќе се испрати стоката случајно ако не го повика боја.
Тоа може да биде малку боја разлика од слики, и ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, многу ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.

Други карактеристики

Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Денот на Таткото,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
ZL-80001
Бренд Име:
TIANZHIYUAN
Материјал:
Пластични
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Декорации
боја:
Беж
Големина:
3mm + 8mm
Пакување:
10 Компјутери
Големина на Монистра:
3ММ+8ММ
Материјал:
бисери
Спецификација:
>2.5M

Најдобри понуди