• Неодамнешно
  • -49 %
2 Метар бела сина, жолта знаменца од Хартија Знаме Партија Декорација Банер Bunting за Роденден настан свадба

2 Метар бела сина, жолта знаменца од Хартија Знаме Партија Декорација Банер Bunting за Роденден настан свадба

DEN 121.00
DEN 238.08

Количина на стоки
Тековен


Лесно за употреба.
Убав дизајн.
Одлична за забава, настан, прослава
Име : Партија знаме
Материјал : хартија
Големина : appox должина од околу 2 метри, 1 компјутер од знамето големина 5cm
Тежина : appox 40grams
Боја и Дизајн : whie+сина+жолта
Пакет : Opp вреќа
вклучувајќи сет 1 * Партија Знаме

Други карактеристики

боја:
whie сино жолта
Број На Модел На:
447776
Повод:
Партија
Бренд Име:
Haurry
Производ Класификација:
Банери
Материјал:
Хартија
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Декорации

Најдобри понуди