• Неодамнешно
  • -5 %
6pcs 12x6x22cm 6 Различни Цветни Дизајни Гроздобер Елегантен Чипка Хартиена Кеса Подарок Перница Леб Бонбони Пакување Партија се Залага за Декорација

6pcs 12x6x22cm 6 Различни Цветни Дизајни Гроздобер Елегантен Чипка Хартиена Кеса Подарок Перница Леб Бонбони Пакување

DEN 173.00
DEN 182.40

Количина на стоки
Тековен


1, Име : 6 Различни Цветни Дизајни Гроздобер Хартиена Кеса
2,Големина : за 12x6x22cm
3,Материјал : Хартија
4,Дизајн : 6 дизајни како што се слика
5,КОЛИЧИНА : 6pcs/многу
Ве молиме имајте на ум : Овој линк е само за подарок торба.
Имаме многу многу форми и бои на подарок кеси можете да го најдете во нашата продавница ...
Испорака :
1.Ние сме добавувачот, фабрика, ако сакате да се купи larege количина,ние ќе ви даде добар промет на големо со попуст,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас пред плати,ви благодариме.
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
3. Ве молиме кажете ни за вашата точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса во Али express, така бидете сигурни дека тоа е точно.
4. Нормално, тоа трае 10-30 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Увозни Давачки
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
2.Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење. Но ние ќе се обидеме да се прогласи парцела со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.

Други карактеристики

Број на Компјутери:
6Pcs
Повод:
Шема:
Лицето,Момче & Девојка,Ѕвезда,Решетки,Цртан Слика,Ниту,Шарени,Пеперутка,Зебра,Архитектура,Животните,Точка,Храна,Круна,Цртан филм Автомобили,Дрвја,Цвет,Облека,Ангел,Број,Мустаќи,Срцето,Фабрика,Chevron,полна Боја,Невестата & Младоженецот,Цртан филм животните,Писмо,Љубовници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
icraft
Број На Модел На:
3A249
Материјал:
Хартија
Големина:
about 12x6x22cm
КОЛИЧИНА:
6Pcs

Најдобри понуди