• Неодамнешно
Трговија На Големо Транспарентна Самоуправа Лепило Печат Пластични Кеси За Накит Пакување Јасно Виолончело Торба Плик Пластични Baggie Подарок Пошта

Трговија На Големо Транспарентна Самоуправа Лепило Печат Пластични Кеси За Накит Пакување Јасно Виолончело Торба Плик

DEN 1008.96

Количина на стоки
Тековен

-4.91 /комбо -4.28 /комбо -4.95 /комбо -4.91 /комбо -4.91 /комбо -14.26 /комбо
ТРАНСПАРЕНТНА САМОУПРАВА ЛЕПИЛО ПЕЧАТ OPP ПЛАСТИЧНА КЕСА ЗА НАКИТ Пакување & ЕКРАН
БОЖИЌ СВАДБА ПАРТИЈА ЕКРАНОТ ПОДАРОК ПАКУВАЊЕ КЕСИ
КРИСТАЛНО ЈАСНА RESEALABLE ПОДАРОК ПЕРНИЦА & ПОШТА
1. Количина : (Грешка опсег : 5 Парчиња)
2.ДЕБЕЛИ : 1 Мили 25 Micron 2.5 Жица 0.025 mm (една страна)
3.Димензии : Ширина X Должина плус Размавта - - 2 .54cm = 1 инч ((±0.1" големина толеранција))
Се Одлични За Архивирање,Или За Безбедно,Уредно Пакување. Кристално Јасна Размавта Печат Торба Resealable Поли ( OPP ) Кеси Ќе Безбедно зачувување на Објекти,
Овие Имаат Само Адхезивна Лента На Наушник На Торба.
Излупете Исклучите Лента,И се Свитка Врвот во Текот на Телото на Кеса за Да го Запечати Содржината.
*USPS одобрен за мејлинг
*ФДУ/USDA одобрен за контакт со храна.
Сликите Се Само За Да Го Покаже Поли Кеси Стил.
Големина Е Наведен На Објектот Опис И Цртичка.
Здраво Пријател,Кликни Тука За Да Се Провери Големината Листа
За Сите Јасно Само Лепило Печат Пластични Кеси Во Нашата Продавница.
Општо земено, Ние Испрати Пакет како " ПОДАРОК "
И пишување Ниска декларираната вредност $ 5 / $ 10 .
За да се избегне на Царинските давачки и даноци .
ПРЕВОЗОТ 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Наплата Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Поддршка на нас :
Повратни информации

Други карактеристики

Подарок Торба Големина:
Број На Модел На:
транспарентен пластични кеси
Повод:
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JGQUA
Шема:
Никој
Број на Компјутери:
200pcs,300pcs,400pcs,500pcs
боја:
Транспарентна
Пластични Тип:
opp
Запечатување & Рачка:
Само Лепило Печат
Подарок Торба Стил:
Размавта Само Запечатување Resealable Пластични Кеси
Улога:
Накит Пакување & Екран
Функција:
Еко-Пријателски
Дебелина:
1 Мили 25 Micron 2.5 Жица 0.025 mm (една страна)
Индустриска Употреба:
Продавница За Облека ,Облека,Намирници,Накит,Подароци,Книга И Списанието
Состојба:
Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени
is_customized:
Custom Logo Size Color

Најдобри понуди