• Неодамнешно
Шарени Sequins Ној Пердув Headband Деца Девојки Hairband Бебе Туш Фото Реквизити Роденден Корист

Шарени Sequins Ној Пердув Headband Деца Девојки Hairband Бебе Туш Фото Реквизити Роденден Корист

DEN 1056.00

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Лесен и удобен за носење,не е лесно да падне.
Модерен дизајн со ној пердув дизајн,многу симпатична и убава.
Одлично за бебе туш,фото реквизити,роденден и секојдневно носење.
Спецификација :
Боја : Сребрена,Црна,Сина,Розова
Материјал : Sequins + Пердув
Headband Обем : За 34cm
Headband Ширина : Околу 2,5 cm
Пердув Висина : Околу 13cm
Тежина : Околу 13g/pc
Една големина одговара за 2-8 години.
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : само што обезбеди следење на информации во Кина. НЕ обезбеди следење на информации за земјата на дестинација Шпедиција Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Други карактеристики

боја:
МИКС ОД БОИ
Број На Модел На:
долниот Sequins Ној Пердув Headband
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Забава,Божик,Нова Година
Шема:
Полна Боја
Материјал:
Пердув
CU:
AJ9

Најдобри понуди