• Неодамнешно
  • -24 %
18inch TE AMO Срцето Фолија Балони 10pcs шпански Те Сакам Хелиум Globos Свадба Денот на Вљубените Декорација на Настанот Партија Материјали

18inch TE AMO Срцето Фолија Балони 10pcs шпански Те Сакам Хелиум Globos Свадба Денот на Вљубените Декорација на Настанот

DEN 178.00
DEN 234.24

Количина на стоки
Тековен


Драги пријатели , добредојдовте да ја посетите нашата продавница . Ние сме секогаш тука за вас !
Ако сте заинтересирани за производот , ве молиме да се чувствуваат слободни да го земе .
Било јасно ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас . Ние ќе се обидеме потрудиме најдобро најдобро за вас !
Ви благодарам многу !
18inch TE AMO Срцето Фолија Балони 10pcs шпански Те Сакам Хелиум Globos Свадба Денот на Вљубените Декорација на Настанот Партија Материјали
Големина : 18inch/45x45cm
почитувани ако потреба од нив ,може да кликнете на оваа слика

Други карактеристики

боја:
18S018 микс
Ballon Големина:
18inch
Бренд Име:
јас BALON
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
18R034
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број на Компјутери:
10pcs
Обликот Стил:
Срцето
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Роденден,Децата Ден,Кинеската Нова Година,Партија,Божиќ,Денот на Вљубените,Свадба,Нова Година,Дипломирањето,Годишнина,Ден на Мајката
Возраст Опсег:
>Стариот 1years
Големина:
18inch
Материјал:
Фолија

Најдобри понуди