• Неодамнешно
Таа Љубов Симпатична Мини Еднорог Модел Уметност Торта Свеќа за Деца Роденден Прекрасна Свадба Партија Оркестарот Подарок Нови

Таа Љубов Симпатична Мини Еднорог Модел Уметност Торта Свеќа за Деца Роденден Прекрасна Свадба Партија Оркестарот Подарок

DEN 133.92

Количина на стоки
Тековен

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1pcs Големина апликација : 7.8*4*4.5 cm Материјал : Восок Боја : Како вашиот избор Конверзија : 1cm=0.39 инчен/1 инч=2.54 см ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и следење на светлината контрастот итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Други карактеристики

Повод:
роденден
Број На Модел На:
-
is_customized:
Yes
Шема:
Цртан филм животинско
Бренд Име:
Таа Љубов
Материјал:
Парафински Восок

Најдобри понуди